Speelschema

Alle wedstrijden van het WK 2018 in Rusland

In totaal zullen er tijdens het WK Voetbal 2018 in Rusland 64 wedstrijden worden gespeeld, waarvan er 48 tot de groepsfase behoren. De overige 16 wedstrijden behoren tot de knock-out fase. De laatste wedstrijd is uiteraard de belangrijkste want dat is de finale. Onderstaand volgt het complete speelschema zoals dat wordt gespeeld tussen donderdag 14 juni en zondag 15 juli 2018. 

Nr. Datum Tijd Wedstrijd Stadion Thuis Uit Uitslag
1 14-06-2018 17.00 Poule A Olympisch Stadion Loezjniki - Moskou Rusland Saoedi-Arabië 5 - 0
2 15-06-2018 14.00 Poule A Centraal Stadion - Jekaterinenburg Egypte Uruguay 0 - 1
3 15-06-2018 17.00 Poule B Nieuwe Zenitstadion - Sint-Petersburg Marokko Iran 0 - 1
4 15-06-2018 20.00 Poule B Olympisch Stadion Fisjt - Sotsji Portugal Spanje 3 - 3
5 16-06-2018 12.00 Poule C Kazan Arena - Kazan Frankrijk Australië 2 - 1
6 16-06-2018 15.00 Poule D Spartak Stadium - Moskou Argentinië IJsland 1 - 1
7 16-06-2018 18.00 Poule C Mordovia Arena - Saransk Peru Denemarken 0 - 1
8 16-06-2018 21.00 Poule D Arena Baltika - Kaliningrad Kroatië Nigeria 2 - 0
9 17-06-2018 14.00 Poule E Cosmos Arena - Samara Costa Rica Servië 0 - 1
10 17-06-2018 17.00 Poule F Olympisch Stadion Loezjniki - Moskou Duitsland Mexico 0 - 1
11 17-06-2018 20.00 Poule E Levberdon Arena - Rostov aan de Don Brazilië Zwitserland 1 - 1
12 18-06-2018 14.00 Poule F Strelka Stadium - Nizjni Novgorod Zweden Zuid-Korea 1 - 0
13 18-06-2018 17.00 Poule G Olympisch Stadion Fisjt - Sotsji België Panama 3 - 0
14 18-06-2018 20.00 Poule G Centraal Stadion - Wolgograd Tunesië Engeland 1 - 2
15 19-06-2018 14.00 Poule H Spartak Stadium - Moskou Polen Senegal 1 - 2
16 19-06-2018 17.00 Poule H Mordovia Arena - Saransk Colombia Japan 1 - 2
17 19-06-2018 20.00 Poule A Nieuwe Zenitstadion - Sint-Petersburg Rusland Egypte 3 - 1
18 20-06-2018 14.00 Poule B Olympisch Stadion Loezjniki - Moskou Portugal Marokko 1 - 0
19 20-06-2018 17.00 Poule A Levberdon Arena - Rostov aan de Don Uruguay Saoedi-Arabië 1 - 0
20 20-06-2018 20.00 Poule B Kazan Arena - Kazan Iran Spanje 0 - 1
21 21-06-2018 14.00 Poule C Centraal Stadion - Jekaterinenburg Frankrijk Peru 1 - 0
22 21-06-2018 17.00 Poule C Cosmos Arena - Samara Denemarken Australië 1 - 1
23 21-06-2018 20.00 Poule D Strelka Stadium - Nizjni Novgorod Argentinië Kroatië 0 - 3
24 22-06-2018 14.00 Poule E Nieuwe Zenitstadion - Sint-Petersburg Brazilië Costa Rica 2 - 0
25 22-06-2018 17.00 Poule D Centraal Stadion - Wolgograd Nigeria IJsland 2 - 0
26 22-06-2018 20.00 Poule E Arena Baltika - Kaliningrad Servië Zwitserland 1 - 2
27 23-06-2018 14.00 Poule G Spartak Stadium - Moskou België Tunesië 5 - 2
28 23-06-2018 17.00 Poule F Olympisch Stadion Fisjt - Sotsji Duitsland Zweden 2 - 1
29 23-06-2018 20.00 Poule F Levberdon Arena - Rostov aan de Don Zuid-Korea Mexico 1 - 2
30 24-06-2018 14.00 Poule G Strelka Stadium - Nizjni Novgorod Engeland Panama 6 - 1
31 24-06-2018 17.00 Poule H Centraal Stadion - Jekaterinenburg Japan Senegal 2 - 2
32 24-06-2018 20.00 Poule H Kazan Arena - Kazan Polen Colombia 0 - 3
33 25-06-2018 16.00 Poule A Cosmos Arena - Samara Uruguay Rusland 3 - 0
34 25-06-2018 16.00 Poule A Centraal Stadion - Wolgograd Saoedi-Arabië Egypte 2 - 1
35 25-06-2018 20.00 Poule B Mordovia Arena, Saransk Iran Portugal 1 - 1
36 25-06-2018 20.00 Poule B Arena Baltika - Kaliningrad Spanje Marokko 2 - 2
37 26-06-2018 16.00 Poule C Olympisch Stadion Loezjniki - Moskou Denemarken Frankrijk 0 - 0
38 26-06-2018 16.00 Poule C Olympisch Stadion Fisjt - Sotsji Australië Peru 0 - 2
39 26-06-2018 20.00 Poule D Nieuwe Zenitstadion - Sint-Petersburg Nigeria Argentinië 1 - 2
40 26-06-2018 20.00 Poule D Levberdon Arena - Rostov aan de Don IJsland Kroatië 1 - 2
41 27-06-2018 16.00 Poule F Kazan Arena - Kazan Zuid-Korea Duitsland 2 - 0
42 27-06-2018 16.00 Poule F Centraal Stadion - Jekaterinenburg Mexico Zweden 0 - 3
43 27-06-2018 20.00 Poule E Spartak Stadium - Moskou Servië Brazilië 0 - 2
44 27-06-2018 20.00 Poule E Strelka Stadium - Nizjni Novgorod Zwitserland Costa Rica 2 - 2
45 28-06-2018 16.00 Poule H Centraal Stadion - Wolgograd Japan Polen 0 - 1
46 28-06-2018 16.00 Poule H Cosmos Arena - Samara Senegal Colombia 0 - 1
47 28-06-2018 20.00 Poule G Arena Baltika - Kaliningrad Engeland België 0 - 1
48 28-06-2018 20.00 Poule G Mordovia Arena - Saransk Panama Tunesië 1 - 2
49 30-06-2018 16.00 Achtste Finale Kazan Arena - Kazan Frankrijk Argentinië 4 - 3
50 30-06-2018 20.00 Achtste Finale Olympisch Stadion Fisjt - Sotsji Uruguay Portugal 2 - 1
51 01-07-2018 16.00 Achtste Finale Olympisch Stadion Loezjniki - Moskou Spanje Rusland 1 - 1 (Rusland w.n.s.)
52 01-07-2018 20.00 Achtste Finale Strelka Stadium - Nizjni Novgorod Kroatië Denemarken 1 - 1 (Kroatië w.n.s.)
53 02-07-2018 16.00 Achtste Finale Cosmos Arena - Samara Brazilië Mexico 2 - 0
54 02-07-2018 20.00 Achtste Finale Levberdon Arena - Rostov aan de Don België Japan 3 - 2
55 03-07-2018 16.00 Achtste Finale Nieuwe Zenitstadion - Sint-Petersburg Zweden Zwitserland 1 - 0
56 03-07-2018 20.00 Achtste Finale Spartak Stadium - Moskou Colombia Engeland 1 - 1 (Engeland w.n.s.)
57 06-07-2018 16.00 Kwartfinale Strelka Stadium - Nizjni Novgorod Winnaar 50 Winnaar 49 0 - 2
58 06-07-2018 20.00 Kwartfinale Kazan Arena - Kazan Winnaar 53 Winnaar 54 1 - 2
59 07-07-2018 16.00 Kwartfinale Cosmos Arena - Samara Winnaar 55 Winnaar 56 0 - 2
60 07-07-2018 20.00 Kwartfinale Olympisch Stadion Fisjt - Sotsji Winnaar 51 Winnaar 52 2 - 2 (Kroatië w.n.s.)
61 10-7-2018 20.00 Halve Finale Nieuwe Zenitstadion - Sint-Petersburg Winnaar 57 Winnaar 58 -
62 11-7-2018 20.00 Halve Finale Olympisch Stadion Loezjniki - Moskou Winnaar 60 Winnaar 59 -
63 14-7-2018 16.00 Troostfinale Nieuwe Zenitstadion - Sint-Petersburg Verliezer 61 Verliezer 62 -
64 15-7-2018 17.00 Finale Olympisch Stadion Loezjniki - Moskou Winnaar 61 Winnaar 62 -

Wedstrijdinformatie

Rusland - Saoedi-Arabië: 14 juni 2018

Egypte - Uruguay: 15 juni 2018

Rusland - Egypte: 19 juni 2018

Uruguay - Saoedi-Arabië: 20 juni 2018

Uruguay - Rusland: 25 juni 2018

Saoedi-Arabië - Egypte: 25 juni 2018

Marokko - Iran: 15 juni 2018

Portugal - Spanje: 15 juni 2018

Portugal - Marokko: 20 juni 2018

Iran - Spanje: 20 juni 2018

Iran- Portugal: 25 juni 2018

Spanje - Marokko: 25 juni 2018

Peru - Denemarken: 16 juni 2018

Frankrijk - Australië: 16 juni 2018

Denemarken - Australië: 21 juni 2018

Frankrijk - Peru: 21 juni 2018

Australië - Peru: 26 juni 2018

Denemarken - Frankrijk: 26 juni 2018

Argentinië - IJsland: 16 juni 2018

Kroatië - Nigeria: 16 juni 2018

Argentinië - Kroatië: 21 juni 2018

Nigeria - IJsland: 22 juni 2018

IJsland - Kroatië: 26 juni 2018

Nigeria - Argentinië: 26 juni 2018

Duitsland - Mexico: 17 juni 2018

Zweden - Zuid-Korea: 18 juni 2018

Duitsland - Zweden: 23 juni 2018

Zuid-Korea - Mexico: 23 juni 2018

Zuid-Korea - Duitsland: 27 juni 2018

Mexico - Zweden: 27 juni 2018

België - Panama: 18 juni 2018

Tunesië - Engeland: 18 juni 2018

België - Tunesië: 23 juni 2018

Engeland - Panama: 24 juni 2018

Engeland - België: 28 juni 2018

Panama - Tunesië: 28 juni 2018

Polen - Senegal: 19 juni 2018

Colombia - Japan: 19 juni 2018

Polen - Colombia: 23 juni 2018

Japan - Senegal: 24 juni 2018

Senegal - Colombia: 28 juni 2018

Japan - Polen: 28 juni 2018

Winnaar C - Tweede D: 30 juni 2018

Winnaar A - Tweede B: 30 juni 2018

Winnaar B - Tweede A: 1 juli 2018

Winnaar D - Tweede C: 1 juli 2018

Winnaar E - Tweede F: 2 juli 2018

Winnaar G - Tweede H: 2 juli 2018

Winnaar F - Tweede E: 3 juli 2018

Winnaar H - Tweede G: 3 juli 2018